“Chcemy budować osiedla domów energooszczędnych, ekologicznie i ekonomicznie zrównoważonych.”

Bliżej Twojej natury

Inspirując się doświadczeniami oraz architekturą krajów wysokorozwiniętych, chcemy budować osiedla domów energooszczędnych, ekologicznie i ekonomicznie zrównoważonych, wychodząc tym samym naprzeciw światowym, pionierskim trendom.

Korzystając z idei myślenia od podstaw, poszukujemy takich rozwiązań, które dadzą ludziom jeszcze więcej przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Jakość
życia.

Zrównoważone budownictwo to prosta, nowoczesna bryła budynku, optymalne i funkcjonalne podejście do projektowania oraz wynikająca z nich jakość życia, która gwarantuje wszystkim mieszkańcom dobre samopoczucie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budownictwie jednorodzinnym. Odwiedzając pragmatycznych Skandynawów upewniliśmy się, że rozwój budownictwa drewnianego w naszym kraju to krok we właściwym kierunku.

Trwałe,
zdrowe
i ciepłe.

Umiejętnie zastosowane drewno jest materiałem trwałym, zdrowym i ciepłym, a konstrukcje drewniane tworzą dziś ponownie najnowocześniejszą architekturę, nie tylko jednorodzinną. Budownictwo szkieletowe ma jeszcze większy sens z uwagi na ciągle postępujące zmiany klimatyczne. Takie konstrukcje pozwalają podchodzić do budowy i korzystania z domów w bardziej ekonomiczny i ekologiczny sposób niż dotychczas. Domy szkieletowe są chłodne latem i ciepłe zimą, a z uwagi na swoją izolacyjność cieplną i zerową akumulację w ścianach budynku, ogrzewamy w nich jedynie powietrze i tylko wtedy, kiedy jest to potrzebne. Domy szkieletowe to nowoczesne i optymalne rozwiązanie dla wszystkich chcących mieszkać i żyć lepiej.


Aspekt
społeczny

Żyjemy w czasach współdzielenia, co oznacza, że nowoczesne osiedla charakteryzuje urbanistyczne podejście do ich projektowania. Dużo uwagi poświęcamy na planowanie przestrzeni publicznej, a stawiając budynki, mamy świadomość budowania nowych społeczności. Chcemy, by nasi mieszkańcy poczuli się ich integralną częścią.

Przedszkole

Pomysł wybudowania placówki edukacyjnej dla najmłodszych inspirowany był potrzebami naszych Mieszkańców. Dziecko w przedszkolu obok domu będzie dla większości rodziców dużą oszczędnością czasu oraz pieniędzy poświęconych na dojazdy.