Architektura Technologia Konstrukcja Ogrzewanie

Od pewnego czasu obserwujemy wzrost świadomości naszych klientów w zakresie zdrowego i ekologicznego sposobu życia oraz troski o środowisko naturalne. Dostosowując się do tego trendu, stosujemy rozwiązania w myśl zasady o zrównoważonym budownictwie, chroniąc tym samym zasoby naturalne.

Dzięki doświadczeniu i zastosowanej nowoczesnej technologii proponujemy Państwu zdrowe, optymalne domy, przyjazne człowiekowi oraz wpisujące się w ideę ekologicznego i odpowiedzialnego stylu życia.

Nasi inżynierowie posiadają ponad 25-letnie doświadczenie w budowie domów energooszczędnych, pozyskiwane w Polsce i za granicą - głównie w krajach skandynawskich.

Nasze domy przygotowywane są na hali, a cały proces produkcji odbywa się pod dachem. Ściany, stropy i elementy więźby dachowej dostarczane są na plac budowy, gdzie pod nadzorem wyspecjalizowanego kierownika budowy, nasza ekipa montażowa stawia dom na przygotowanych wcześniej fundamentach.

Takie podejście sprzyja szybkiemu budowaniu bez konieczności sezonowania budynku, a dbałość o najmniejszy detal pozwala nam łączyć nowoczesny styl z jakością.

Czytaj dalej...

Izolacja
akustyczna

Dzięki doskonałej znajomości technologii, potrafimy osiągnąć w naszych budynkach znakomity komfort akustyczny.

Na stropie pomiędzy kondygnacjami układamy dodatkowo twarde płyty izolacyjne, pokryte warstwą suchego jastrychu.

Do montażu belek stropowych i do mocowania płyt poszycia stosujemy karbowane lub skręcane gwoździe, w liczbie i rozstawie zgodnym z projektem.

Pomiędzy belkami stropowymi umieszczamy odpowiednie materiały izolacyjne.

Płytę poszycia stropu odizolowujemy od górnych krawędzi belek stropowych. Dzięki takim rozwiązaniom unikamy przenoszenia dźwięków również pomiędzy kondygnacjami.

Czytaj dalej...

Przekroje

Zobacz przekroje...

Strop.

Warstwy widziane od wewnątrz.


Ściana
wewnętrzna.


Ściana
zewnętrzna.


Dach skośny.